הרצאת הדגל

"כוחן של מחשבות"

הקואצ'ר המשפיע ומחבר רב המכר “להפוך חלומות למציאות”
באחת ההרצאות המרתקות, המשפיעות של השנה!

"כוחן של מחשבות"

איך זה באמת קורה?!

הרצאה מעוררת ההשראה בה חושף יובל טביב את האמת מאחורי המשפט “מחשבות יוצרות מציאות” ואת ההשפעות הפיזיולוגיות והסביבתיות של מחשבותינו, ואיך ניתן לשפר את בריאותנו ע"י פעולות תודעתיות פשוטות. רבים נדהמים כשמבינים כי האירועים בחייהם נוצרים כתוצאה ממה שהם חושבים, מרגישים, מדברים במהלך היום כמו כן, למה אדם שמתלונן על מקום עבודתו, הבוס, השכר, השכנים, בני משפחתו ימשיך לחוות שוב ושוב את אותו לופ שלילי של מה שהוא מתלונן,  וכיצד ניתן לגדוע הלופ השלילי המתסכל הזה.

טביב מציג הוכחות ותכנים שטרם נחשפו לקהל הרחב דבר שגורם לקהל להיות מרותק בכיסאו ולהתחיל לחשוב איך לחשוב…

בהרצאה זאת יובל מוכיח מבחינה מדעית מה גורמות מחשבות שליליות על המציאות שלנו, מהיכן הן נובעות ואיך גם אתם יכולים לנטרל ולשנות את האמונות ההרסניות אשר מקננות במוחכם. 

במהלך ההרצאה המלווה במצגת עשירה מקבל הקהל כלים ודרכים לשינוי המציאות היום יומית שלו. הרצאה שהיא בגדר חובה לכולם ולכל מי שרוצה לשפר את איכות חייו, התנהגות עובדיו וחבריו ולייצר לעצמו ולסובבים אותו חיים רגועים, שלווים ובריאים יותר.

ההרצאה מותאמת ברמתה לפי שכבת גיל ולכן מתאימה לכולם. (חברות, ועדי עובדים וחוגי בית)

משך ההרצאה שעה עד שעה וחצי לפי דרישה.

למידע נוסף והזמנת הרצאה פרונטלית או בזום התקשרו לטלפון 052-259-3142
או השאירו פרטים ואחזור אלכם בהקדם האפשרי

הרצאות נוספות

"טרנספורמציה למציאות"

איך להפוך את החיים למאושרים יותר

טרנספורמציה למציאות היא דרך לייצר חווית חיים נעימה מבלי להיאבק או להילחם.

שיטה זאת של האסטרופיזיקאי 'וידים זילנד' אשר תופסת תאוצה בארצות הברית מלמדת אותנו איך אפשר לפתור בעיות בחיים שלנו ביתר קלות ובמהירות רבה החל מהתייחסות למצבים ועד יכולות להפוך מצבים שליליים לחיובים.

כל האירועים שלנו בחיים מושפעים מהאנרגיה שלנו וממה שאנו משדרים במחשבות וברגשות.

"מים – המסתורין הגדול"

לא מה שאתם חושבים.....

הרצאה אשר חושפת את היכולות המדהימות של המים "לזכור" את המידע מהסביבה בהם היו, כמו כן אין מבנה המים משתנה בהתאם לרגשות ומחשבות האדם, הרצאה המלווה במחקרים מדעיים וקטעי וידאו אשר מדהימים כל פעם מחדש את הקהל הצופה.

"התמודדות מול מצבים"

איך לצאת מנצח מכל מצב

הרצאה אשר נותנת לקהל הצופים כלים להתמודדות עם מצבים לא נעימים בחיים כגון בדידות, כעס, ויכוחים, סכסוכים במשפחה, דיכאונות וכו. ואיך אפשר בעזרת שינוי התנהגותי לצאת מנצח מכל מצב.

"הקשר בין מציאות חיינו לפיזיקה הקוונטית"

הרצאה המסבירה ומוכיחה לצופים את הקשר ההדוק מהחומר ומהאנרגיה שהם בנויים לבין תהליכים ואירועים בחייהם. איך מחשבות יוצרות מציאות ומה קורה שאנו משדרים תדר של מחשבה.

הרצאה המשלבת סרטוני וידאו והסברים מניסויים מפורסמים מהפיזיקה הקוונטית ועל איך אנחנו בני האדם יכולים למנף את הידע הבסיסי שלנו במבנה החומר( פיזיקה קוונטית) אל תוך חיינו.

ההרצאה נותנת לקהל להבין שהוא השולט במזלו וגורלו ע"פ מחשבותיו ואמונותיו וע"י כך לדעת ליצור לעצמו מציאות רצויה.

"חיים אחרי המוות"

כשמדע ורוח נפגשים

הרצאה אשר תפיג במעט את ענני הערפל מעל שאלת השאלות: האם יש חיים אחרי המוות? או אולי חידלון מוחלט? מה מחקרי המדע בנושא אומרים, כמו כן הצלבה בין מה שדתות שונות אומרות על הנושא ואיך זה מתקשר לתוצאות ממחקרים.

הרצאה אשר מלווה במצגת עשירה ובעדויות רבות מאנשים אשר חזרו "מהצד השני" ומספרים על אותה תופעה ואיך חלק מהמדענים מסביר זאת.

"כוחה של האמונה העצמית"

כוחה של האמונה הינה הרצאה אשר תדהים אתכם עם עובדות והוכחות הכיצד ניתן בעזרת אמונה עצמית חזקה להבריא את הגוף והנפש ולהגיע לביצועים מרקעי שחקים.

בהרצאה אשר מלווה במצגת עשירה ניתנים הסברים פשוטים מאד מעולם הפיזיולוגיה והפיזיקה בשילוב כלים מעשיים לקהל הצופים לשינוי אמונות מגבילות וחסמים דבר אשר יתרום לשינוי איכות החיים בכל גיל!

תת המודע - "המוציא לפועל"

כל מה שיש לנו היום בחיים זה מה שתת-המודע שלנו יצר עבורנו ולפי איך שתכננו אותו לעשות, במודע או לא במודע.

כשאנחנו אומרים לתת-המודע מה אנחנו רוצים להשיג בחיינו, הוא עובד ללא הפסקה להשיג את מבוקשינו.

בהרצאה זאת הקהל מקבל הסברים על כוחו ותפקידו של תת המודע וכוחן של המחשבות, כמו כן דרכים וכלים לשנות את דפוסי ההתנהגות שלנו אשר נובעים ממסרים שליליים אשר הושתלו בתת המודע במהלך החיים.

למידע נוסף והזמנת הרצאה פרונטלית או בזום התקשרו לטלפון 052-259-3142
או השאירו פרטים ואחזור אלכם בהקדם האפשרי